המלצת פרופ ראובן אור על מנורות מלח וטיפולים בחדרי מלח

המלצת פרופ ראובן אור על מנורות מלח וטיפולים בחדרי מלח
נעים לי להמליץ על טיפול בחדרי מלח ומנורות מלח של חברת דרך המלח (נפלאות המלח, י.כ) אותם אני מכיר היטב מזה למעלה משנתיים בזכות פעילותם בהדסה, ואת הניסיון העשיר של החברה בעשור האחרון.
מדובר בניצול יעיל של פוטנציאל הריפוי של שחרור חלקיקי מלח לאוויר אשר יכולים לגרום להשפיע באופן חיובי ביותר על ספיגת נוזלים ונסיגה של גודש ובצקת ובכך להקטין תהליכים דלקתיים בעור ובריריות. ההשפעה החיובית משתלבת היטב בטיפולים שהחולים מקבלים לבעיות הרפואיות השונות גורמות לדיכוי תהליכים דלקתיים בחלל הפה, באף, בסימפונות, בריאה ובעור.
במסגרת הטיפול משתחררים לאוויר יונים שליליים הנספגים על ידי תאי המטרה במערכות הנשימה והעור ומשפרים בצורה ניכרת את פעילות אברוני הסיליה (שאריות) בתאים. כתוצאה מכך משתפר באופן משמעותי קליטת החמצן ברקמות ובכך אנו מסייעים מאוד לדיכוי תהליכים דלקתיים ובעקבות כך שיפור בתפקוד הרקמות המוזכרות לעיל, ובמיוחד דרכי הנשימה והריאות.
יש לי ניסיון אישי עם מטופלים רבים, ילדים ומבוגרים, לאחר השתלת מח עצם אשר סובלים מסיבוכי השתלה – כולל רעילות של הקרנות וטיפולים כימיים, נזקים של מחלת השתל כנגד המקבל וסיבוכים של זיהומים בעור ובדרכי הנשימה. מושתלי מח עצם עם הפרעות נשימה קשות, פגיעה בריריות חלל הפה והאף נזקים בעור. מטופלים בחדר מלח של חברת דרך המלח (נפלאות המלח , י.כ), ואנו צופים בתגובות מצוינות עם שיפור תפקוד הריאות והקלה משמעותית בתסמינים של דרכי הנשימה והעוריתרה מכך, היתרון של מנורת מלח ביתית הוא בכך שהטיפול ניתן בצורה ממושכת ולכן השפעתו טובה יותר.
לסיכום, הטיפול בחדרי מלח ומנורות מלח ביתיות עשוי לשפר את הטיפול בחולים רבים, ילדים ומבוגרים, הסובלים מבעיות בדרכי הנשימה העליונות והתחתונות, וממחלות עור אלרגיות ואוטואימוניות, לפיכך אני ממליץ לשלב את הטיפול כחלק מהטיפול הכוללני במחלות אלו.
בכבוד רב
פרופ ראובן אור
מנהל מחלקת השתלות
מח עצם.

 

קראו את המלצות הלקוחות והצטרפו לעשרות האלפים ששינו את איכות חייהם וחיי משפחתם 

מנורת מלח טבעית טיפולית 13 ק"ג

מנורת המלח שכבשה את העולם -...