מדוע מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח?

מדוע מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח?

מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח היא היחידה שנבדקה במעבדה בה הוכח כי המנורה פולטת מולקולות של מלח לחלל החדר!

במחקר שבוצע בשיתוף עם האוניברסיטה העברית והטכניון הוכח כי מנורת המלח הייחודית של נפלאות המלח פולטת לאוויר החדר מולקולות מלח מסוג נתרן-כלוריד, וכי המולקולות חודרות לגוף האדם במהלך הנשימה. כמו כן, סגולותיו של המלח ידועות ומשמשות לטיפולים בריאותיים רבים.

חברת נפלאות המלח היא החברה הגדולה בעולם בייצור ושיווק מנורות מלח טיפוליות ועל מוצריה רשומים פטנטים בינלאומיים

מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח מיוצרת בארץ מזה 18 שנה בקיבוץ ברקאי.

המנורה עשוייה ממלח נתרן כלוריד (סודיום כלוריד) המיובא ממכרות המלח באירופה.

המלח נכרה במכרות תת קרקעיים בהרים הגבוהים באירופה וידוע בסגולותיו הרפואיות זה אלפי שנים, כמו באיזור זלצבורג (הר המלח) באוסטריה, אשר מוכר מזה אלפי שנים כמקום לתרפיה נשימתית.

כיצד פועלת מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח?

מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח סופחת לחות מהחדר וכאשר מדליקים את המנורה מתחיל הליך של הפצת מולקולות מלח לחלל החדר.

אותן מולקולות מלח חודרות למערכת הנשימה ומשפרות את הליך החימצון של הריאות האנושיות, את הפעילות הריאתית ואת הפעילות האנטי-ויראלית במערכת החיסונית של האדם.

נפלאות המלח מובילה את תחום המלח היבש לנשימה בעולם, הן בידע ובמחקר בתחום המלח עצמו והן בהשפעת המלח בקליניקות בעולם הרפואה במחלות ובעיות בריאות שונות

חברת נפלאות המלח פועלת בשיתוף פעולה עם בתי חולים מובילים במדינת ישראל בהם מתבצעים ניסויים קליניים בחולים המשלבים טיפול באמצעות מנורות המלח הטיפוליות של נפלאות המלח.

בכך, מסייעת חברת נפלאות המלח במציאת טיפול לא פולשני למחלות שונות.

מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח VS מנורות מלח הימלאיה

מנורות המלח מההימלאיה אשר נמכרות ברחבי הרשת ומיובאות מהודו ופקיסטן עשויות ממלח שונה מאשר ממכרות המלח באירופה. המלח מהרי ההימלאיה נקרא אשלגן כלוריד ואף מכיל מינרלים מתכתיים שונים הנותנים לו את צבעו הוורדרד. מינרלים מתכתיים אלו עלולים להיות מסוכנים לגוף האדם ואף מסרטנים ולכן רצוי מאוד להימנע משאיפה ממושכת של מולקולות אלו.

לעומת זאת, למולקולות הנתרן כלוריד הנפלטות ממנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח סגולות בריאותיות מוכחות, ואלפי תיירים מרחבי העולם טסים לעיירות נופש ייחודיות השוכנות לצד מכרות מלח באירופה, דבר שאינו קיים בהרי ההימלאיה.

עוד לא השתכנעתם? קראו את חוות הדעת וההמלצות הרבות של לקוחותינו והצטרפו לאלפי משפחות ששיפרו את איכות חייהם באמצעות מנורות המלח הייחודיות של נפלאות המלח!

לידיעתכם, נפלאות המלח מאפשרת תקופת התנסות בביתכם. מידע נוסף בתקנון.

מנורת מלח טבעית טיפולית 13 ק"ג

מנורת המלח שכבשה את העולם -...