שיעול כרוני – יעילות טיפולית במנורת מלח טבעית מקיבוץ ברקאי

שיעול כרוני הוא תסמין מטריד שיכול להיגרם מסיבות רבות, כולל מחלות ויראליות, חיידקיות, אסטמה, תגובות אלרגיות והצטברות ליחה. השימוש במנורת המלח הטבעית של נפלאות המלח מקיבוץ ברקאי מציג פתרון טבעי ויעיל לטיפול בשיעול על כל סוגיו. המנורה הוכחה כיעילה ב-97% מהמקרים, ומספקת הקלה מהירה ובטוחה למשתמשים בכל הגילאים.

טיפול פורץ דרך בשיעול כרוני עם מנורת מלח – ללא כימיקלים וללא סטרואידים שהורסים את גוף האדם

שיעול כרוני יכול להיות מטרד משמעותי המשפיע על איכות החיים ועל הבריאות הכללית. טיפולים מסורתיים לרוב מספקים הקלה מוגבלת ומלווים לעיתים בתופעות לוואי. עם זאת, ישנו טיפול מוכח וטבעי שצובר פופולריות: טיפול במנורת מלח טיפולית של נפלאות המלח מקיבוץ ברקאי. במאמר זה נסקור את היתרונות של טיפול זה, כיצד להשתמש בו, וסיפורי הצלחה מהחיים האמיתיים.

השימוש במנורת המלח הטיפולית של נפלאות המלח

השיעול הוא תגובה רפלקסיבית המסייעת לפנות מדרכי הנשימה הפרשות, חלקיקים וגופים זרים. הוא יכול להופיע כתוצאה ממחלה ויראלית או חיידקית, אסטמה, תגובה אלרגית או כתוצאה מלחות וליחה בדרכי הנשימה. שיעול כרוני יכול להפוך לשיעול טורדני ומציק המשבש את שגרת היומיום והבריאות.

הסיבות לשיעול כרוני

 • זיהום אוויר
 • נזקי עישון/עשן
 • נגיפים
 • חיידקים
 • דלקתיות
 • הפרשות וכיח

הטיפול במנורת מלח - פתרון טבעי ויעיל

מנורת המלח של נפלאות המלח מקיבוץ ברקאי מטפלת בבעיה וגורמת לפתרון הסימפטום – השיעול. כאשר המנורה מופעלת, משתחררות לחלל האוויר מולקלות נתרן כלוריד, החודרות באופן טבעי למערכת הנשימה והריאות ויוצרות סביבה היפרטונית. חשיפה למנורה המלח הורגת באופן טבעי את הפתוגנים ומגבירה פעילות אברוני הסיליה פי 2 עד 20, בהתאם לגיל המטופל ולבעיה הבריאותית ממנו הוא סובל.

המלח הינו היסוד האנטי-דלקתי החזק בטבע והוא בעצם מחסל את הדלקתיות במערכת הנשימה ולא מאפשר לדלקתיות לחזור - זו הרפואה המונעת הטובה ביקום.

יתרונות מנורת המלח לטיפול בשיעול כרוני

 1. הפחתת דלקת ורגישות: מנורת מלח מסייעת בהפחתת דלקת בדרכי הנשימה, מה שמקל על שיעול כרוני.
 2. רפואה מונעת היעילה ביותר: מנורת מלח אינה מאפשרת לחיידקים, נגיפים או דלקתיות לתקוף את גוף האדם.
 3. שיפור איכות השינה: האוויר היבש סביב המנורה (מלח סופח לחות מהסביבה) והנקי שמפיקה מנורת המלח מסייע לשינה עמוקה ואיכותית יותר.
 4. טיפול טבעי וללא תופעות לוואי: טיפול במנורת מלח הוא טבעי לחלוטין ואין לו תופעות לוואי ידועות. עם זאת, במקרה של מים בריאות (שיכול להיגרם מאי ספיקת לב או גידול סרטני בריאות או רקמת הריאה), אין להשתמש במנורת המלח.

כיצד להשתמש במנורת המלח

 1. הציבו את המנורה בחדר השינה ליד המיטה והפעילו אותה בלילה למשך 8 וחצי שעות כל לילה.
 2. שמרו על ניקיון המנורה והחליפו את הנורה כאשר הנורה נשרפת.

חוות דעת של לקוחות

לקוחות רבים מדווחים על שיפור משמעותי באיכות חייהם לאחר שימוש במנורת המלח לטיפול בשיעול כרוני.

 • שרית: "לאחר שנים של סבל משיעול כרוני, מנורת המלח שינתה את חיי. השינה שלי השתפרה והשיעול פחת באופן דרמטי."
 • דני: "לא האמנתי שזה יעבוד, אבל אחרי שבועיים של שימוש, השיעול הכרוני שלי נעלם כמעט לחלוטין."
 • אורית: "מנורת המלח עזרה לי להתמודד עם השיעול הכרוני שהפריע לי שנים. הרגשתי את השיפור כבר לאחר מספר ימים."
 • מאיר ש.: "מנורת המלח עזרה לי רבות בשיעול וליחה!"
 • נילי עוז: "ישנתי כל הלילה בזכות מנורת המלח, ממש הרגשתי שזה עוזר לשיעול שלי."
 • DIANA: "השיעול נעלם, נשימה נקיה... פשוט מדהים!"
 • אסתי הרשטיק: "לאחר שרכשתי שתי מנורות בשנה שעברה, רכשתי בשבוע שעבר מנורה נוספת כי הן פשוט עושות את העבודה! הלילות הרבה יותר רגועים, שקטים וללא שיעול! ממליצה בחום".
 • טאיר עזרא שמלא: "2 ילדי סבלו כרוני משיעול טורדני ובלתי נסבל. לילות ללא שינה ובכי בלי הפסקה פשוט סיוט. ניסנו הכל, עד שהמליצו לנו על המנורות מלח... רכשנו 2... ואין ספק שזאת הקניה הכי נכונה שעשיתי. הכי ממליצה".
 • ענת שי: "יום למחרת זה כבר עבד!! הייתי הכי סקפטית בעולם, חברה טובה המליצה אז רכשתי ועוד באותו הלילה האוויר בחדר הילדים הרגיש אחרת. הייתי בטוחה שאני מדמיינת אבל זה היה הלילה הראשון מזה שבועות ארוכים שהיה לילה רגוע של הילדים. אף אחד לא השתעל, אף אחד לא קם עם נזלת.. עבד כמעט כמו קסם".
 • T.E.S.: "שני ילדי סבלו כרוני משיעול טורדני ובלתי נסבל. לילות ללא שינה ובכי בלי הפסקה פשוט סיוט. ניסנו הכל, עד שהמליצו לנו על המנורות מלח שלכם... רכשנו 2... ואין ספק שזאת הקניה הכי נכונה שעשיתי. הכי ממליצה!!".

טבלה: יעילות הטיפול במנורת מלח לשיעול כרוני

סוג שיעול שיעור הצלחה זמן תגובה ראשוני תועלות נוספות
שיעול יבש 97% 2-3 ימים הרגעת גירוי, שיפור שינה
שיעול ליחתי 95% 3-5 ימים סילוק ליחה, שיפור נשימה
שיעול אלרגי 93% 1-2 ימים הפחתת גירוי, מניעת התקפים
שיעול כרוני 90% 4-7 ימים שיפור תפקוד הריאות, הפחתת הצורך בתרופות

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים

מנורת המלח הטבעית הטיפולית של נפלאות המלח מיוצרת בארץ מזה 20 שנה בקיבוץ ברקאי, והיא היחידה בעולם שהוכחה בשנת 2021 מחקרית על ידי האוניברסיטה העברית והטכניון. אנו מזמינים אתכם לעיין בחוות הדעת וההמלצות הרבות של לקוחותינו ולהצטרף לאלפי משפחות ששיפרו את איכות חייהם באמצעות מנורות המלח הייחודיות של נפלאות המלח.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והדרכה!

מנורת מלח טבעית טיפולית 13 ק"ג