נחירות ודום נשימה בשינה ומנורת המלח טבעית טיפולית 10-20 ק"ג

נחירות ודום נשימה בשינה ומנורת המלח טבעית טיפולית 10-20 ק

הסבר על הפתרון של חברת נפלאות המלח באמצעות שימוש במנורת המלח טבעית טיפולית 13-16 ק"ג :

הפתרון של חברת נפלאות המלח בשימוש במנורת המלח הטבעית טיפולית 13-16 ק"ג מבטיח שיפור ניכר אצל מעל 90 אחוז ממקרי הדום נשימה כתוצאה מחסימת דרכי האויר העליונות.

השימוש במנורת המלח  הטבעית טיפולית יעיל ובטוח למשתמש

כאשר האדם ישן עם מנורת המלח הטבעית טיפולית של חברת נפלאות המלח הוא שואף במהלך השינה מולקולות מלח נתרן כלוריד בגודל ננומטרי שחודרות לכל מערכת הנשימה ובמיוחד באספקט של דום הנשימה לדרכי הנשימה העליונות.

כאשר האדם שואף את מולקולות המלח לדרכי הנשימה העליונות, המלח מגביר את הלחות (ולא מייבש - כפי שכולם נוטים לחשוב) וכך נשמרת לחות בדרכי הנשימה אשר פותחת את דרכי הנשימה ומאפשרת מעבר תקין של אויר דרך דרכי הנשימה העליונות.

כך בעצם נמנע הליך התייבשות דרכי הנשימה העליונות ודרכי האויר שנסתמות וגוררות התפתחות של דום נשימתי אצל האדם.

כאשר דרכי הנשימה העליונות נסתמות באופן טבעי האדם מתחיל לנשום מהפה, הנשימה מהפה מייבשת אט אט את חלל הפה והריריות ואז העינבל (הלשונית הקטנה) נדבקת ללוע וגורמת לחסימה הפיזית של דרכי הנשימה, חסימה זו היא היוצר את ה"דום נשימה" וזהו מצב מסכן חיים! השימוש במנורת המלח של נפלאות המלח מונע הליך זה

השימוש במנורת המלח הטבעית טיפולית 13-16 ק"ג שומר על דרכי הנשימה העליונות פתוחות למעבר אויר וכך לא נוצרת ה"נחירה" והאדם לא מתחיל לנשום באופן קבוע מהפה וכך נמנע ההליך הגורם לדום נשימה.

 

למשתמשי מנורת המלח הטבעית טיפולית מובטחת הקלה משמעותית עד העלמות מוחלטת של היסתמות דרכי הנשימה העליונות ושל תופעת הדום נשימה.

כמו כן איכות השינה של המשתמש במנורת מלח טבעית טיפולית 13-16 ק"ג טובה מאוד ונינוחה והאדם קם עם אנרגיות וללא תחושת העייפות שליוותה אותו.

 

הטיפול אקטיבי גם למשתמשי הסיפאפ CPAP שכן גודל המולקולות מאפשר חדירת המלח לדרכי הנשימה גם בעת השימוש במכשיר הסיפאפ CPAP.

 

אין להפסיק השימוש במכשיר הסיפאפ CPAP אלא בהוראת רופא!

המלצת חברת נפלאות המלח למשתמשים אלו לבצע בדיקת שינה לאחר 8 שבועות שימוש במנורה הטיפולית מידי לילה, בביתם ולגשת לרופא המטפל עם התוצאות לקבלת הכוונה ואישור להפסקת השימוש במכשיר הסיפאפ CPAP במידה ואפשר.

 

מה זה דום נשימה בשינה?

בשפה המקצועית התופעה הזאת מכונה "הפרעת נשימה חסימתית בשינה" (Obstructive Sleep Apnea) ומי שסובל ממנה חווה הפסקות נשימה במהלך השינה בגלל חסימה בדרכי הנשימה העליונות. מחקרים ונתונים הראו כי 4%-2% מהגברים ורק 2%-1% מהנשים מתמודדים עם דום נשימה בשינה, תופעה בעלת פוטנציאל נזק רב.

אדם (גבר או אישה) שלא נושם טוב בשינה וחווה הפסקות נשימה יכול להיחשף לכל מיני סיכונים וסיבוכים, ובכללם:

 • עלייה בלחץ הדם
 • סיכון להתפתחות של מחלות לב שונות
 • סיכון לאירוע מוחי (שבץ)

גם מי שלא יסבול מהתופעות המפחידות שכתבנו כאן סביר מאוד שיספוג ירידה באיכות החיים בגלל השינה הטרופה:

 • נדודי שינה
 • עייפות רבה במהלך היום
 • חוסר ריכוז
 • עצבנות
 • ירידה בחשק המיני (ליבידו)
 • נחירות

מהם הגורמים לדום נשימה בשינה?

יש גורמים רבים לתופעה ובראשם השמנת יתר שגורמת לשקיעת שומן בקירות הלוע (הפרינקס) ויוצרת לחץ חיצוני על רקמות השומן בצוואר. גורמים נוספים התלויים יותר בגנטיקה ובמבנה הפה והלסת הם:

 • בסיס הלשון שחוסם את דרכי האוויר העליונות
 • מבנה הלסת התחתונה ועמדתה ביחס ללסת העליונה
 • שקדים מוגדלים (נפוץ בעיקר בילדים)
 • חסימת דרכי האוויר באף

עד כאן מתוך מאמרו של פרופ' אפרים וינוקור על נחירות ודום נשימה.

אנו מזמינים אתכם לעיין בחוות הדעת וההמלצות הרבות של לקוחותינו ולהצטרף לאלפי משפחות ששיפרו את איכות חייהם באמצעות מנורות המלח הייחודיות של נפלאות המלח!

לידיעתכם, נפלאות המלח מאפשרת תקופת התנסות בביתכם. מידע נוסף בתקנון.

מנורת מלח טבעית טיפולית 13 ק"ג

מנורת המלח שכבשה את העולם -...