מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח והשפעתה על שיעול טורדני נזלת וליחה אצל תינוקות, ילדים ומבוגרים

מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח והשפעתה על שיעול טורדני נזלת וליחה אצל תינוקות, ילדים ומבוגרים
מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח, המיוצרת בקיבוץ ברקאי, מכילה מלח ייחודי ממכרות המלח שבאירופה.
המלח הייחודי שבמנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח מכיל תרכובת של נתרן-כלורידי יבש אשר בעת הפעלת המנורה פולט מולקולות מלח NACL בגודל ננומטרי לחלל החדר, אשר משפיעות על הרכב האוויר בחדר ואף נספגות בריאות במהלך הנשימה. הליך זה הוכח בבדיקות מעבדה שבוצעו ע"י ד"ר עינת זלינגר מהמחלקה למיקרוסקופיה באוניברסיטה העברית, ובשיתוף הטכניון גם כן. ניתן לעיין בתוצאות המחקר בקישור הזה.
המולקולות הנשאפות לריאות גורמות להליך של כניסת נוזלים (אוסמוזה) לריאות, דבר הגורם להגברה של נוזל הריאות (AIRWAYS SERFACE LIQIED) המסייע לנקיון הריאות, ולמעשה מהווה לפתרון טבעי לשיעול טורדני וליחה, ומקל משמעותית על קושי בנשימה אצל תינוקות, ילדים ומבוגרים כאחד
אותן מולקולות חודרות לדרכי הנשימה העליונות וגורמות בצורה מהירה לפתיחת מעברי הנשימה באף (אף סתום) ולפעילות אנטידלקתית אשר גורמת להפסקת הנזלת והשיעול !  .
בנוסף, שאיפה של מולקולות הנתרן-כלורידי שמפיצה מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח, בניגוד לאשלגן-כלורידי שמפיצות מנורות מלח מההימלאיה, מחזק ומגביר באופן טבעי את הפעילות האנטי-ויראלית אנטי-דלקתית בריאות ומסייע לחיזוק המערכת החיסונית באופן טבעי, בעיקר בקרב תינוקות, ילדים ומבוגרים בקבוצת סיכון ובמיוחד בקרב חולים.
מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח הינה פטנט ישראלי רשום ומיוצרת בישראל, ובניגוד למנורות מלח מההימלאיה, לא נמצא סיכון בשאיפה ממושכת של מולקולות המלח הייחודי שמפיצה המנורה הישראלית

העובדות בקרב עשרות אלפי משתמשים מראות שילדים ומבוגרים שישנים עם מנורת המלח של חברת נפלאות המלח בריאים יותר , צורכים ונדרשים להרבה פחות אנטיביוטיקה בחייהם ומערכת החיסונית שלהם חזקה יותר כמו כן כל המערכת האנטידלקתית חזקה יותר ולכן המנורות הטיפוליות של נפלאות המלח מטפלות בנזלת, שיעול, בברונכיט ועוד מחלות ובעיות נשימתיות

.
מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח מגיעה עם אחריות למשך 3 שנים (למעט שבר ונורות ליבון), וניתן אף לנסות את המנורה בביתך לתקופה של 30 ועד 90 יום בכפוף לתקנון.
למידע נוסף כיצד ניתן לטפל באופן טבעי בשלל מחלות באמצעות מנורת המלח הטבעית טיפולית של נפלאות המלח: טיפול במחלות שונות באמצעות מנורת מלח טבעית טיפולית.
יש לכם שאלות נוספות? פשוט לחצו על הכפתור מימין למענה אנושי מיידי

 

.קראו את המלצות הלקוחות והצטרפו לעשרות האלפים ששינו את איכות חייהם

מנורת מלח טבעית טיפולית 13 ק"ג

מנורת המלח שכבשה את העולם -...